MVK Boskovice 11.8.2012 Fario King of Bohemia, CZ, EX2

Naše dobrodružství pomalu začínalo již v pátek kdy jsme hekticky štrachali po domě a hledali všechny věci na výstavu, jen na něco nezapomenout. Když už se na posteli objevila slušná kopička věcí vyvstala otázka jak vše přemístit do tašky. Uf.., ale zvládla jsem to.Neuvěřitelné kolik věcí micina s sebou potřebuje.

V sobotu jsme stávali chvíli po šesté hodině ranní. No moc se mi nechtělo, ale vybičovala jsem se. Dnes na výstavu se mnou jede mamka a kamarádka. Vše jsme naskládaly do auta, hlavně nezapomenout na Faria, ten je přece nejdůležitější pro tuto akci… a vyrážíme z domu. Asi za deset minut nám začíná pršet, no paráda. Před Boskovicemi objížďka, mě asi raní. Nakonec dorážíme chvilku po osmé hodině. Všechno stíháme v pohodě.

Na přejímce nás přivítá postarší pan doktor. Kouknout do oušek, pusy a tlamky trvá jen chvíli. Při kouknutí pod ocas mírný protest (doktore zas tak se neznáme J). A šup zpět do přepravky a hajdy hledat naši klícku. Jsme hned na kraji tak máme dost místa. Všechno hezky načančat, vložit pelíšek (ten je teď dobrej, ale doma by v něm neležel ani za nic).

Když je Farinek ubytovaný vyrážíme hledat papíry, abychom mrkli kdo ho bude posuzovat. Zjišťujeme, že je to paní Malaga Grazyna z Polska. S paní jsme se již potkali na MVK v Olomouci v loňském roce.

Posuzování začínalo v deset hodin ( o půl jedenácté J). Jelikož jsme měli číslo 32 šli jsme na řadu záhy. Farinek podržel ve výstavní póze a už šupal na stoleček. Způsobně si sednul a koukal na mě jestli fakt musí. Musíš Fario, ale to bude v poho… Posouzení jsme byli za chvilku. Šoupla jsem ho do klece a hned po nás šel Fariův bratr Ferrucio King of Bohemia, CZ. Paní posuzovatelce se kluci líbili oba, na každém něco trochu víc a něco míň. Na závěr nás jen o prsa porazil Ferrucio a nám zůstalo hezké EX2.

Zbytek výstavy proběhl v duchu ospalém pro Faria a pro nás okukováním ostatních soutěžících.

Tímto chci Fariovi pogratulovat k výborné spolupráci a hezkému předvedení.

Rychlý kontakt

Tel.: 722 938 058
Tel.: 721 550 270
E-mail: info@perlamoravy.cz

Ukázky z fotogalerie