Zprávy z nového domova od Borůvky, která bydlí u Renči a jejího manžela

Borůvka – tedy Berry (jak jí říkame) zvládla očkování v pohodě, ani pichanec necítila. Vet ji moc chválila:-).  A odčervovací tabletku jsem jí nadrtila do trošky šlehačky, kterou má moc ráda, sem tam jí trošku dám ;-) .
Kapsičky a konzervy stale nepapá, ale už ani  nekupujeme, zkoušeli jsme párkrát. Papá granulky a maso. Masičko kuřecí, krůtí a někdy i hovězí libové. Granulky jsem jí objednavala teď nové, zítra pro ně pojedu, nějaké špičkové kanadské, tak jsem vzala 2 značky, ať má na výběr:-).
Jinak naše Beruš je pěkná divoška. Kolikrát přemýšlím nad tím, jaká  je asi ta její sestřička, to musi být pěkné tornádo, Berry byla o něco klidnější. Zrovna včera ráno jsem na Vás Zuzko myslela, nebo přesněji, jak jste mluvila o plemenu Mainské mývalí, že jsou klidnější, neskáčou po lustru jako např. Bengálky. Tak Berus včera skočila. Ze skrině. A to jsem se jenom otočila, takže na 30sekund byla bez dozoru a šelma mě sjela po zádech:-). Pravda, byla rozdováděná…  Lítaly jsme spolu od rána. Máme to tak každý den. V noci nás začala budit, tak jsme nasadili vychovný režim. Pochopila to okamžite a nepláče, je v pohodě. Zavíráme se do ložnice, Berry v noci vegetí a šmejdí po celém bytě a ráno v 7 je naučená čekat u dveří, až otevřeme. Pak si hrajeme, ale intenzivně:-). Nedá se to ošidit, pač Beruš se ozývá a v klidu člověka rozhodně nenechá (ani nasnídat:-) ). Je chytrá, učenlivá, nebojí se.. a u všeho asistuje. Má hodně ráda manžela a já jsem dopolední hračka a podavačka dobrého papani:-). Ale jsem ráda, manžel si té pozornosti užívá, Lolinka, co jsme měli, neměla k němu moc vztah, byla těžce fixovaná na mne. Byla plaché povahy a se mnou se asi cítila v bezpečí..
Beruška se naučila pít z kohoutku v koupelně vodu, někdy se napije i z misky, ale když jsme doma, tak jde do umyvadla a zamnanči a pro mě je to signál – mam žízeň, pusť mi vodu!!! :-)
Jak teď byla ta vedra, napustila jsem jí do sprcháče do malého lavorku trošku vody, hodila jsem jí tam hračky, líbilo se jí to. Ovšem v zápětí celá mokrá vždycky letí úprkem do záchodku..a dokážete si představit, jak pak kočka asi vypadá:-)..
Zkrátka, je s ní sranda:-)..

Rychlý kontakt

Tel.: 722 938 058
Tel.: 721 550 270
E-mail: info@perlamoravy.cz

Ukázky z fotogalerie